Az újonnan megalakuló klub cselekvéseit,történéseket bemutató oldal, csapat teljesítményéről olvashatnak a kedves látogatók.

BLSZ III. 2. CSOPORTBA SOROLTAK MINKET, ezért sok ismeretlen csapattal fogunk játszani . Több csapat is van a csoportunka aki BLSZ II-BóL ESTEK KI .

12.forduló

Csapatunk a Kispest csapatát fogadta.

A mérkőzés 2013-11-17-én este 19:00 a-kor volt.

Csaptunk uralta a mérkőzést végig a kezünkben volt a meccs, helyzeteket dolgoztunk ki . Ellenfelünk nem is volt veszélyes kapunkra sem, de sajnos megint sikerült kapnunk egy mazsola gólt. Kapusunknak nem ez a mérkőzés volt az élete legjobb meccse.

33 percben Doma megszerezte a vezetést egy szögletből lecsorgó labdát a hálóba rúgta. Sajnos az ellenfél erre rögtön tudott válaszolni. A félidőben 1:1 volt.

Másodi félidőben sorra dolgoztuk ki a helyzeteket ennek meg is lett az eredménye 51. percben Bellon illetve 65. percben Máté talált be, ezzel kialakította a végeredményt is.

Kezdőcsapat

„33”Fc

Bokor B., Akli B., Pikó G., Babicz B., Bán Z., Domiter P.,Vargyas Sz., Ribényi M., Veit P.,Molnár J,.Bellon P,

ESMTK-„33”FC  6:1
Csapatunk beleszaladt egy csúnya vereségbe.
Ennek több oka is van: sok sérült, nem megfelelő odafigyelés, nem volt küzdelem, akarat. Első félidőben még elég jól játszottunk számtalan helyzeteket hagytunk ki és ez megbosszulta magát, ahogy a fociban szokott lenni. Ellenfelünk vezetést szerezet, de még Máté válaszolni tudott. Az első félidőt döntetlennel zártuk.
A második félidőben buta hibákból gólokat kaptunk. Nem figyeltünk a lesre védőnk állandóan beragadt, nem tudtunk felpörögni
74 perc-ben már teljesen összeroppantunk, kaptuk sorra a gólokat védelmünk csődöt mondott.

Kezdőcsapat
„33”Fc
Bokor B., Akli B., Babicz B., Pikó G., Zakor B., Domiter P.,Molnár J., Ribényi M., Veit P., Bellon P.,Vargyas Sz,.

„33”FC- Budai XI. SE 2:1

Csapatunk nem a legszebb játékkal sőt, nagyon unalmas és pontatlan játékkal sikerült nyernünk, de a 3 pont legalább megvan. Hozzáteszem nagyon nagy szerencsével nyertünk, sajnos ez nem az első meccsünk, amikor ilyen rosszul játszunk.

Kezdőcsapat

„33”Fc

Bokor B., Akli B., Babicz B., Pikó G., Schulteisz B., Domiter P., Bellon P., Molnár J., Ribényi M., Veit P., Bóta D.

Chinoin- „33” Fc 1:0

Csapatunk a Chinonin pályán 1:0-as vereséget szenvedett.

33”Fc

Bokor B., Akli B., Bán Z., Pikó G., Zakor B., Bokor Zs.,Bellon P., Domiter P., Ribényi M., Veit P., Kovács D.

"33"FC-tÖRÖKBÁLINT 4:1

Csapatunk 4:1-es győzelmet aratott Törökbálint felett .
Egész meccset uraltuk, de sajnos megint nem sikerült gól nélkül megúsznunk. Pedig kapusunk megérdemelte volna, hogy ne kapjon gólt. Szépeket védett és nagyokat mentett.
Ribényi Máté 30’ percben megszerezte a vezetőgólt. Majd Bóta Dávid megszerezte második gólunkat Doma szép passzt adott Dávidnak, aki szépen a kapuba gurította a labdát.
44.percben Bellon Péter szenzációs kapáslövésével már 3:0-ra vezettünk. Hasonló gólt rúgott a Budakeszi csapatának.
Második félidőben is voltak helyzeteink, szereztünk egy gólt szögletből is Máté beadta a szögletet és Bán érkezet ezzel már 4:0-ra vezettünk.
61.percben Sulti megkapta a második sárgalapját szándékos kéz miatt kapta, ezzel emberhátrányba kerültünk, csapatunk egy kicsit beszorult saját térfelére, okosan visszavett a támadójátékból és próbált arra törekedni, hogy ne kapjunk gólt, de ez sajnos nem sikerült mert a 90. percben egy szögletből ellenfelünk is szerzett egy gólt.

Kezdőcsapat
„33”Fc
Bokor B., Akli B., Babicz B., Pikó G., Schulteisz B., Bokor Zs.,Vargyas Sz., Domiter P., Ribényi M., Veit P., Bóta D.,

Budatétény II- 33 Fc   4:2

Csapatunk sajnos elszenvedte első vereségét. Szezonba talán ez volt e leggyengébb mutatványunk. Nem tudtunk pontosan passzolni kapkodtunk, görcsösen játszottunk (ez mutatja, hogy az ellenfél 0:2-ről fordított. Hozzáteszem, saját magunknak is köszönhetjük a versegét, de a bíróknak is nagy szerepe volt ebben. De egy igazi sportember nem foglakozik a bírókkal sem). Végén a csapatunk elvesztette hitét és 4:2-re megvert a Budatétény csapata. Sajnos még a végén kapusunkat is le kellett cserélni kisebb ütközést követően, szerencsére a sérülése nem súlyos hétvégén már tud játszani.

Kezdőcsapat

„33”Fc

Bokor B., Akli B., Babicz B., Kovács D., Pikó G., Bokor Zs.,Molnár J., Domiter P., Ribényi M., Vargyas Sz., Bóta D.,

33”Fc – Budakeszi 5:0
Remek játékkal sikerült legyőzni Budakeszi csapatát. Ezzel 6/6 a mutatónk.
Kezdőcsapat
„33”Fc
Bokor B., Akli B., Babicz B., Bán Z., Schulteisz B., Bokor Zs., Bellon P., Domiter P.Ribenyi M.,Veit P., Bóta D.,

"33"FC- HIDEGKÚT SC

Csapatunk vasárnap este a HIDEGKÚT CSAPATÁT fogadta.Elég jól játszottunk egész mérkőzésen, és megint sikerül összeszednünk egy mazsola gólt talán ez volt a mérkőzésen az egyetlen hibánk. Az ellenfelünk mérkőzésen kb 3-4 helyzetet dolgozott ki.Már a 6. percben vezetést szerzett ellenfelünk egy mentési kísérlet révén, sajnos Babicz Balázs rosszul ért  a labdába és az a hálónkban kötött ki.

Első gólt 11-esből szereztük Ribényi Máté a jobb sarokba gurított a labdát.

Második gólt Bóta Dávid lőtte  talán beadásnak szánta, de az a kapuban kötött ki.

Harmadik gól Bellon Péter szenzációs labdát adott Ribényi Máténak és Máté ez könyörtelenül bevágta a kapuba.

Negyedik gól Veit Péter kiugratta Bóta Dávidot és ö szépen átemelte a kapust.

Mérkőzést összefoglalva: jó mérkőzés volt szép lövések és védések is.  Kiemelném kapusunk nagy védését ez volt a meccs egyik legszebb momentuma.

Kezdőcsapat

„33”Fc

Bokor B., Bán Z, Pikó G.,Babicz B.,Schulteisz B., ,Bokor Zs.,Bellon P.,Ribényi M., Domiter P.Vargyas Sz,.Bóta D.,

"33"FC-ABE SE

Csapatunk 4-.1 –re legyőzte a ABE csapatát. Egész meccsen mi uraltuk a mérkőzést, sima győzelmet arattunk .

Kezdőcsapat
„33”Fc
Bokor B., Akli B, Pikó G., Schulteisz B., ,Bán Z.,Domiter P.,Vargyas SZ., Ribényi M.,Molnár J,.Veit P.,Bokor Zs

Csepel tavaly jutott fel BLSZ.IV. .ből
Csapatunk 2:1-es győzelmet aratott a Csepel ellen. Jó iramú mérkőzés volt.
Kezdőcsapat
„33”Fc
Bokor B., Akli B, Pikó G.,Babicz B.,Schulteisz B., ,Bokor Zs.,Vargyas Sz.,Ribényi M., Domiter P.Molnár J,.Bóta D.,

II.Kerület UFC- „33”FC
Ez a csapat tavaly ebbe a csoportba a hatodik helyen végzett.

A csapatunk most nem a legerősebb kerettel tudott felállni több hiányzó is volt (sérülés munka stb..)

Nehéz és fordulatos mérkőzés volt. Mi egyáltalán nem játszottunk jól alig volt nálunk a labda két buta gólt kaptunk, nem volt egyszerű nyeri, de ezen a meccsen a sikerült bravúrral megszerezni a 3 pontot.

Kezdőcsapat

„33”Fc
Bokor B., Kovács D,Babicz B.,Pikó G.,Domiter P.,Bokor Zs.,Bellon P.,Ribényi M.,Bóta D.,Veit P.,Tóth Á.

’33’Fc- Ferencváros

A meccsről nagyon kemény és parázsmérkőzést játszottunk a Ferencváros csapatával. Szerinten a csapat helyt állt és kezdetben nem látszott, hogy a Ferencváros 2 osztály feljebb játszik.

Már az első percben megszereztük a vezetést Bellon Péter szenzációsan elment a jobb oldalt és egy finom cselt követően 20 méterről a kapu jobb sarkába  gólt lőtt. Ez meglepte az ellenfelet mi sorra dolgoztuk ki a helyzeteinket és ez megbosszulta 12 percben jött a válasz, de mi nem törtünk meg a kapott gól ellenére és tudtunk is válaszolni Ribényi Máté egy beadásból lőtt a kapuba. Állíthatom, hogy az első 20 perc a miénk volt, a korai góllal megleptük a fradit.  2:1-es eredménnyel fordultunk . A fradi teljesen más felfogással jött ki második félidőre nagy nyomást mértek ránk  ez a 69 . percig bírtuk , sajnos a Ferencváros odaszegezett a kapunkhoz .  69. percben  egyenlítettek és sajnos 79 percben már meg is szerezték a vezetést, a meccs utolsó 10 percében már elfáradtunk . De ha 10 percek ki tudtunk volna húzni döntetlennel, akkor mi mentünk volna tovább, de ott van a ha……

De sebaj, mindenki tudta, hogy nem mi vagyunk az esélyesebbek , de azért szomorú vagyok, mert döntetlen megérdemelt volna a csapat. Nagyszerűen küzdöttek, hajtottak. Ha egész szezonba ilyen teljesítményt fognak nyújtani sima bajnoki cím lesz.

Kezdőcsapat

„33”Fc

Bokor B., Akli B,Babicz B.,Pikó G.,Schulteisz B.,Bokor Zs.,Bellon P.,Ribényi M.,Bóta D.,Molnár J.,Domiter P.

Csere: Veit P. (70’) Tóth Á.(81’) Bán Z. (69’)

Gólszerzők: Bello P(1’)

Ribényi M.(19’)

Sárgalap: Babicz B.( 60’)

1.Forduló

Hazai pályán kezdtük el az őszi szezont.
Duna Sk csapatát fogadtuk este 19:00-kór . Erről a csapatról annyit kell tudni, hogy tavaly Blsz II. csoportjában  14. helyen végeztek .
Csapatunk 3-2-re nyert
Az első félidőben már eldönthettük volna a mérkőzést, számtalan helyzeteket hagytunk ki.Ezt meg is mutatkozott abban, hogy csak a 37’percben szereztük meg az vezetést, és erre rögtön jött a válasz 38’percben. A félidő végén 43 percben ismét átvettük a vezetést és 2-1-es eredménnyel fordultunk a második félidőre. 77 percben ismét egyenlített az ellenfél, de szerencsére rögtön tudtunk válaszolni a 38 percben így be is állítottuk a 3-2-es eredményt. Győzelemmel kezdtük az őszi szezont.
Kezdőcsapat
„33”Fc
Bokor B., Akli B,Babicz B.,Pikó G.,Schulteisz B.,Bokor Zs.,Bellon P.,Ribényi M.,Bóta D.,Vargya Sz.,Babicz P.
Csere: Veit P. (67’) Molnár J.(58’) Tóth Á.(87’) Bán Z. (74’)Domiter P.(58’)
Gólszerzők: Babicz B.(37’)
                  Bóta D.(43’)
                  Ribényi M.(78’)
Sárgalap: Akli B.(76)
Piros lap:

2012-2013 BLSZ:III. '1.csoport.

Az őszi szezon végét a negyedik helyen végeztük. A  Zrinyi ,Közterület és a Soroksár mögött.

Tavaszi szezon

Immáron már két mecset játszottunk: 1 vereség a közterület ellen, amely  ellen ősszel csúnya 8:1-es vereséget szenvedtünk. Most sem volt szerencsénk 4:1-re kiakptunk hazai pályán.

Sorsdöntő meccset játszottunk MFC Favorit Se együttesével és szerencsére sikerült győznünk 2:1-re.

14. forduló
Közterület csapatát fogadtuk. A meccs 19:00 kor kezdődött.Eltiltás miatt nem játszhatott Ribényi Máté és Babicz Balázs. Ezen a meccset két játékos is bemutatkozott Tóth Ádám (84 perben állt be) és Molnár József (egész meccset végig játszotta).A meccsről:Fontos meccs!! nyernünk kellett volna hogy még legyen esélyünk az első helyre.Akli Balázs megkapta a második sárgáját (sajnos felpattan a kezére a labda és ebből kapta a második sárgát) emberhátrányba kerültünk. Így muszáj volt a csapaton változtatni, Bokor Zsolt visszalépett a védekező középpályára. Aki jól oldotta meg feladatát. Ez a piros lap meghatározta az egész mérkőzést. Egész jól játszottunk az első félidőben sorra hagytuk ki a helyzeteket az ellenfélnek köze nem volt a játékhoz, még a kiállítás ellenébe is uraltuk a félidőt és a 36. percben Bóta Dávid gól is rúgott.A 39. perctől kezdődtek el a hibák. és a csapat kezdett összeesni.A 39-percben a kapusunk és a védő nem értette meg egymást ebből kaptuk az első gólt.55. percben szögletből kaptuk a gólt ez is elkerülhető lehetett volna ha a kapusunk kijön vagy a védők pontosabban figyelnek.63. Pikó Gábor szerencsétlenül fejelte haza a labdát és gól született belőle75. percbe egy újabb szögletből kaptuk a gólt hasonló volt a második gólhoz.Sajnos olyan gólokat kaptunk, amit elkerülhettünk volna, saját magunkat vertük meg. Akció gólt nem is szereztek. És így 4:1-es vereséget szenvedtünk talán már az első hely nem lehet meg.

15. forduló
Ez is egy nagyon fontos meccs volt mert ha kikaptunk volna akkor lecsúsztunk volna középmezőnybe, de szerencsére nyertünk 2:1-re. Megtartottuk a 4. helyünket ezzel és 6 ponttal áll mögöttünk a Favorit.
Bokor Zsolti kezdett ismét a hátvéd sorban és sajnos összehozott egy 11-est. 16-on belül háturól csúszott be a bíró megadta a 11-est. Bokor elmondása szerint a labdát találta el és kirugással kellett volna jönnünk.
42-percbe az ellelnfél játékosa értékesítette a büntetőt. Bokor Balázs kapus jó irányba ment el és majdnem hárította azt.
48 percben mi is kaptunk egy bűntetőt amit Babicz Péter értékesített.
68-percben Ribényi Máté gólt szerzett és ezzel meg is nyertük a meccset. Az első félidőben a favorit többet birtokolta a labdát, a másodiki félidőben mi bizonyultunk jobbnak és küzdhetünk tovább a dobogó valamelyik fokáért.

16. forduló

2013.03.30-án 9:00 kor kezdődik a meccs. A Prevfittet látjuk vendégül, most jelenleg a 8. helyen állnak. Ősszel 4:1-re nyertünk ellenük.

És ebbe a fordulóba lesz egy rangadó, AC Zrinyi- Közterület első a másodikkal. Nekünk talán ezen a meccsen a döntetlen lenne jó (vagy ha már aranyérmesek nem lehetünk, akkor a KÖTELEZŐ ZRINYI GYŐZELEM).

Sajnos vereséget szenvedtünk a Previfit ellen. Kikaptunk 3:2.re. Az első félidőt mi uraltuk és a második félidőbe történt valami a csapattal, pontatlan passzok, védelmünk ingadozott, elől nem volt mozgás. És természetesem megint mondanom sem kell, hogy saját magunkat vertük meg. Pozitívumok vannak: a kapusunk egyre jobban csinálja a dolgát, nagyon jól csináltuk a kis passzokat, és sok helyzetet alakítottunk ki.

Gólokat: Babicz Balázs és Babicz Péter rúgta. Elöbbi szabadrúgásból talált be (23 perc). Utóbbi Ribényi Máté beadta 16-os széléről a labdát és Babicz Péter befejelte a labdát a hálóba (40 perc). Félidőbe 2:0-ról fordultunk és után jött a fekete leves. A gólokat 55, 80 illetve 91.percben kaptuk. 91 percben fordította meg az ellenfél a meccset.

Megnehezítettük a dolgunkat, mert ahhoz, hogy legalább harmadikok legyünk minden meccsünket meg kéne nyeri--> ez nehéz lesz, de benne van ebbe a csapatba küzdés.

17.forduló

Ma az inter 04 csapatát fogadjuk 19:00 kor hazai pályan Budafokon. Ősszel 2:1-re nyertünk.

Az inter04 csapatát 5:0-ra vertük. A csapat remekül játszott, ez az eredményen is meglátszik. A szezonban  ez az első mérkőzés, amikor nem kaptunk gólt. A védelmünk nagyon együtt működött. a csapatba nem volt hiba--> pontos passzok, küzdés, akarás hajtás jellemezte a mérközést. Ennek már az 5.percben meg is lett az eredménye Babitcz Péter a job sarokba gúrította a labdát.
18.percben szenzációs támadás:  Molnár József kiugratta a  jobb szélen Vargyas Szilárdot ,Szilárd  vissszapaszoltaa labdát  Bóta Dávidnak, Dávid beivelte a hosszú sarokra Máténak, Máté befejelte a labdát a 5-ösre majd Babicz Péter kapufás gólt rúgott.
33.percben RibényiMáté is betalált. A félidőben 3:0-rs vezettünk.
55.percben Babicz Péter ismét betalált.
Elérkezett a 69.perc a meccs legszebb jelenete, egy szenzációs szabadrúgás variációval sikelüt Babicz Balázsnak megszerezni az ötödik gólt.

18.forduló

Szombaton 15:00 kor az AC Zrinyi  fogad minket. Ősszel 2:1 -es vereséget szenvedett a csapat.
Jelenleg jó formában van csapatunk ezért nagyon izgalmas mérkőzésre számítok. Szerintem a mérkőzés kiegyelített küzdelmet fog eredményezni.

Már az 5 percben vezetést szereztünk Bóta Dávid révén.  Dávid egy védelmi hibából szemfülesen csapott le a labdára és gólt rugót. Az első félidőben is akadtak helyzetek. Kapusunknak nem nagyon volt védeni valója, de ami a kapura ment védeni tudta. A félidőben 1:0-as eredménnyel fordultunk. 45percben cseréltünk Pikó Gábor váltotta Veit Pétert.
Második félidő elején az ellenfél nagyon kezdett nyomni és ennek meg is lett az eredménye az 50. percben kiegyenlítettek.
73.percben Pikó Gábor zseniális csellel elküldte a védőt és Bokor Zsoltnak gólpasszt adott. Az ellenfél már teljesen összeesett, így sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, 81.percben Babicz Péter feltette az i-re a pontot 3:1.
Mondanom sem kell, hogy megint nagyon jól működött a védekezésünk. A támadójátékunk is kezd nagyon jó lenni.
Nagyon kemény mérkőzésen vagyunk túl le a kalappal a csapat előtt  lehetet láthni, hogy nem adjuk fel és minden áron vissza akarunk vágni a hazai vereség miatt. MINDENKI GYŐZNI AKART.
Ribényi Attila szavaival élve: „Parádé”

19.forduló

Vasárnap 19:00-kor hazai pályán fogadjuk a Darazsak- ABE csapatát. Ősszel 5-2-re nyertünk.
Ebbe a fordulóba lesz egy Közterület - Soroksár rangadó. 3:0 Nekünk ez az eredmény nagyon jó mert még van esély a dobogóra!

Csapatunk 6:0-ra legyőzte a Darazsak ABE csapatát. A mérkőzésen már a 12.percben vezettünk, majd 41és 45. percben Ribényi Máté talált be . Az első félidőbe nem játszottuk valami jól.
A második félidőben már jobban, okosabban játszottunk. Ennek meg is lett az eredménye Ribényi Máté 48és a 68. percben ismét betalált, majd Bokor Zsolt 77.perben beállította a végeredményt.
"33" FC Darazsak ABE 6:0.
Kiemelkedő, hogy a mérkőzésen Ribényi Máté 5 gólt rugótt.

20.Forduló
Istenhegy csapata fogadta csapatunkat. Ősszel 3:2-re nyertünk.
Most 4:0.ra vertük az Istenhegy csapatát.
Már az 1 perben Bokor Zsolt gyönyörű beadására Babicz Péter érkezett és gólt szerzett.
23. percben ismét Babicz Péter betalált.
43.percben Babicz Péter visszaadta a gólpaszt Bokor Zsoltnak --> Babicz remekül ugratta ki Bokor Zsoltot, amiből gól született.
91.percben ismét Babicz Péter betalált.
Mondanom sem kell,hogy sokkal jobbak voltunk, mint az ellenfél ez az eredményben is látszik. Jó kis felkészülés adott a következő mérkőzésre, mivel a Soroksár csapatát fogadjuk.

21. Forduló
Nagyon fontos mérkőzés elébe nézünk. Ha megverjük a Soroksárt, akkor helyet cserél a két csapat és két ponttal előttük leszünk. A mérkőzés Vasárnap este 19:00 kor kezdődik a Budafok pályán, vagyis hazai pályán fogadjuk a Soroksárt.

Nagyon szép győzelmet arattunk a Soroksár ellen. A mérkőzést kb. 15 percig uralta a Soroksár, utána átvettük az irányitást.
40. pecben egy gyorsan elvégzett szabadrugásból Vargyas Szilárd gólt lőtt.
44. percben sajnos Domiter Péter megsérült és Molnár József jött be a helyére.
A második félidőben egyre jobban kezdünk játszani.
A 62.percben Babicz péter gólt szereztt.
66.percben Ribenyi Máté találtbe.
79.pecben Az ellenfél Bellon Péterhez fejelte a labdát és Peti ezt kihasználv bomba gól lőtt.
Az ellenfél teljesen összeesett és mi sorra alkítottuk ki a helyzeteket, de ebből már gólt nem sikerül elérni. De magabiztosan ynertünk 4:0-ra.
Harmadik helyre kerültünk ezzel a győzelemmel.
Sajnos a következő mérkőzés ki kell hagyniua Bellon Péternek és Akli Balázsnak, mert összegyűlt  az 5db sárgalap.

22.forduló

Szép győzelmet arattunk a Kormányőrrel szemben. Visszavágtunk az ősszel elszenvedett meccs miatt.
A mérkőzést azért nem sorolnám a legjobb meccsek közé. Az első félidőben és a második félidőben is voltak hullámvölgyek.
A 14.percben Babicz Péter góljával már vezetést is szereztünk. A 26.percben az ellenfél kiegyenlített Az első félidőd 1:1-es eredménnyel zártuk.
A másodi félidőben már sokkal jobb volt a helyzet. A helyzetek 1/3-át belőttük
49. percben Babicz Péter ismét betalált 1:2
52. Bóta Dávid is betalált.1:3 A meccsen mindenki játéklehetőséget kapott aki megjelent. Egy visszatérő is beállt nevezetesen Molnár Mihály aki élt  a lehetőséggel és nagyon jól játszott. a másik csere Tóth Ádám megszerezte élete első és második gólját a "33"Fc színeiben.
81.percben Bóta Dávid ismét betalált. 1:3
84.percben Tóth Ádám megszerezte az első gólját.
85.percben Tóth Ádám ismét betalált.
88.percben Bóta Dávid megszerezte a harmadik gólját.
a mérkőzés 7:2-es győzelemmel zárult. Így tovább él a remény a harmadik hely megszerzéséért.

23.forduló
Csapatunk hazai pályán fogadta a Szent Pál akadémia második csapatát.
Nagyon izgalmas mérkőzésen vagyunk túl, egy jól szervezett csapat ellen játszottunk. Nem volt könnyű dolgunk ezt bizonyítja is, hogy csak a hajrában tudtuk megfordítani a mérkőzést.
A 32. percben az ellenfél szögletből betalált. A félidő 1:0-as eredménnyel zárult.
A második félidőben el kezdtünk játszani sorra dolgoztuk ki a helyzetünket, az ellenfelet a saját kapujukhoz szögeztük, ennek meg is lett az eredménye
A 65. percben Ribényi Máté betalált.
A 84.percben Babicz Péter szenzációsan fejlte be a labdát és így 2:1-re nyertünk.
Kiemelném a mérkőzésen Zakor Bélát és Bokor Zsoltot aki  nagyon nagyot játszottak.

24. forduló
Flotta 2001 csapatával játszunk szombaton 17 órakkor   idegenben a Siketek pályáján.

Záróbuli

A Ribényi villa vendégül látta a csapat tagajit. Ahol hajnalig tartótt a buli. Mindenki nagyon jól érezte magát. A bulin nem maradhatott el egy kispályás bajnokság sem 3 fő csapatokat alakitottak és a nyertesek különböző ajándékokat kaptak.
A rendezvényen különböző díjak átadására is sor került. Ternészetesn az érem átadása sem maradt el. Mindenki nagyon örült a bronzéremnek és jövőre az aranyérem lesz a cél amit nem lesz könnyű megszerezni.